27 Ocak 2012 Cuma

YAŞIYORUM.....

Merhabalar...
Biliyorum sizi çok ihmal ettim.Ama burdayım.Bu aralar pek yazmaya fırsatım olmadı.Aslında sizinle paylaşacak çok şey birikti.İnşallah daha fazla ihmal etmeyecegim.Sizinle olmadıgım zamanlarda sizi hep takip ettim ama.

Yılbaşından sonra İzmire kız kardeşime gittik annemle.Onları ve bir tanecik yiğenimi gördük ya bize yetti.Oraya gitmişken İKEA ya uğramazsam olmazdı.Biçok ıvır zıvır aldım.Fotolarını daha sonra yayınlayacagım.Orda bir hafta kaldık.Eve geldik babam hastalandı ve sonrasında hepimize bulaştı.Haftasonunda eşim geldi ve biz bizim eve taşindik yine.Bu arada kolidoruma dolap yaptırmıştım onlar takıldı nihayet ama ufak tefek eksikleri hala duruyor.Dolapları yerleştir et derken eşim geldi gitti bişey anlamadım.Biz yine Kutay la annemlere taşındık.Anlayacagınız çok haraketliyiz.

Bu haftada okulların tatil olmasıyla izmir deki teyzemle kızı ekin geldi.Bu süre zarfında anneannemde bizimle beraber kalıyor.Kalabalığız anlıycanız.

Bu akşamda kardeşim eren haftasonu tatili için gelicek.Büyük teyzemle kızları ve çocuklarıda uğrayacakmış.Güzel kalabalıklar bunlar.Büyük ve birbirine çok düşkün bir ailem var.Allah hepsine uzun ömür versin.

Dışarısıda karlı yerler beyazladı..Evden bu görüntüyü seyretmek çok hoş...Benden şimdilik bu kadar ....
Sevgiler!

Hiç yorum yok: