31 Temmuz 2012 Salı

3500 KİŞİLİK İFTAR

MERHABALAR...
Cumartesi günü Adapazarı nda hastanede yatan anneannemi ziyarete gittik.Anneannem 82 yaşında ve kalp yetmezliği var.Kalp damarlarında tıkanıklık var.Kalbinin normal nabız sayısında atması için  yarın kalp pili takılacak.Hepimiz çok endişeliyiz..Dua edin.

Adapazarından dönerken geç kaldık.Biz yoldayken ezan okundu.Şans buki ogün belediyenin iftar yemeği bizim mahalledeydi.Bizde bu iftara katılmaya karar verdik.Okadar kalabalıktı ki..Yol kenarında bir bankta yemeklerimizi yemek için yer bulabildik..
O gün iyiki de iftarımızı burada yapmışız.İftar sonrası fasıl grubu eşliğinde çaylarımızı yudumladık ki çok iyi geldi bize.Aşağıdaki fotoğrafta bizde varız..Bulun bakalım...


Belediye çocuklara da ayrı bir sahne hazırlamıştı.Orada da gösteriler,ateş dansları falan vardı.Nasrettin Hoca tüm çocuklara horoz şekeri dağıtıyordu.Kutay ımda nasiplendi.Biz çok eğlendik.Burasıda güzel sahilimizin bir bölümünden....Hemen hemen her akşam burda yürüyüş yapıyoruz...

Yarın hayırlı haberler almak duasıyla...
Sevgiler....


1 yorum:

emreyle hayat dedi ki...

Anneannenize çok geçmiş olsun, şu hayırlı günlerde hayırlısıyla iyileşir inşallah.Takipteyim, bana da beklerim, güzel paylaşımlarda bulunmak dileğiyle :)