19 Kasım 2012 Pazartesi

HAFTASONUNDAN.....

Merhabalar,
 
Bu hafta sonu çok yoğun geçti.hep gezmelerdeydik.Cumartesi günü epeydir görüşmediğimiz çocukluk arkadşımın yeni evine gittik annemle beraber.Geçtiğimiz yaz oğlu sünnet olmuştu biz sünnette bulunamamıştık onuda hayırlamış olduk.Evine bayıldım.Site içinde çocukların oynamasına çok müsait düz ayak bir evdi.Fotoğraflarını çekemedim malesef.
 
Ordan çıktıktan sonra akşmada teyemin kızına geçtik.Kocacığım şehir dışındaydı ama bizi ordan almaya yetişti.Eve geldiğimizde saat gece bire geliyordu.
 
Pazar günüde kahvaltıdan sonra soluğu ulus pazarında aldık.Çok güzel şeyler vardı doğrusu.Özelliklede eşofman tarzı şeyler on numara.Aldıklarımıda gösteririm inşallah.Eeee pazardan çıkana kadar akşam oldu acıktık tabi.Tütünçiftlik sahilde yeni açılan
Kasr-ı Çakır da soluğu aldık.
 
 

Çok güzel bir ortamı var tavsiye ederim.Kendir pişir kendin ye usulüde çalışıyor.Güzel olan kısmı bu zaten.Izgaranın başında hem ısınıp,hem yiyip hemde sohpet çok hoştu.
 
 
Canınızı çektirmek istemezdim ama...Yalnız köftesini tavsiye etmem.Çok sertti.Birde çocuk oyun alanı olaymış tam olurmuş.
 
 
Yetmedi, yemekten sonra Kutay anneanneye biz bowlinge...
Sizinde anladığınız üzere çok güzel geçti bu hafta sonu....
Sevgiler.....

Hiç yorum yok: